(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-27 12:21

Transport dzwi od samochodu osobowego

(Nr 2420684)
Transport dzwi od samochodu osobowego

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

dzwi 2 sztuki z samochodu seat ibiza

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 462.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak również materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Wieliczka, 26-806, Polska

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Mława, Polska

Termin elastyczny