(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 16:55

Transport ekspozycji na targi 15 m 6 ładunku waga do 1200 kg + auto ososbowe na lawecie

(Nr 2405612)
Transport ekspozycji na targi 15 m 6 ładunku waga do 1200 kg + auto ososbowe na lawecie

Marka i model:

Ładunek ekspozycji 1.5 T plus laweta z autem ososbowym trasa Kielce-KIjów

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 803.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od wielkości towaru, daty transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, paczki, towary budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia jedynie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Od 11 mar 2018 do 18 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Od 23 mar 2018 do 25 mar 2018