(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-24 17:56

Transport Fiat Ducato niski, krótki. (Nr 2411760)

Transport Fiat Ducato niski, krótki.

Marka i model:

Fiat Ducato blaszak

Waga w kg (łączna):

2100.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 878.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bad Gandersheim, 37581, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mińsk Mazowiecki, 05-300, Polska

Termin elastyczny