(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-24 10:37

Transport gablot z Galerii Północnej

(Nr 2744204)
Transport gablot z Galerii Północnej

Długość [m]:

0,52

Szerokość [m]:

0,54

Wysokość [m]:

1,9

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

9

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 11.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuje firmy transportowej która wykona pełną usługę transportową. Zlecenie polega na przetransportowaniu 9 gablot wystawienniczych do siedziby firmy. Znajdują się one w jednej z Warszawskich galerii. Wymiary 7 gablot to 54cm szer. / 52cm gł. / 190cm wys.. Wszystkie 7 gablot zostaną przetransportowane na euro paletach (4palety). Wymiary 2 pozostałych gablot to 50cm szer. / 50cm gł. / 190cm wys.. Dwie ostatnie gabloty trzeba traktować z szczególną ostrożnością. Będzie je trzeba przetransportować w skrzyniach które posiadają wymiary 70cm szer. / 70cm gł. / 220cm wys.. Mają kółka, które pozwalają na bezproblemowe transportowanie po płaskiej nawierzchni. PLAN TRANSPORTOWY: 1. Odbiór skrzyń na ul. Nadwiślańskiej 1. 2.Odbiór euro palet z ul. Jasnodworskiej 8A. 3. Zabezpieczenie stretchem i folią bąbelkową oraz załadunek gablot na europalety i do dwóch skrzyń z ul. Światowida 17. 4. Załadunek wszystkich gablot na samochód transportowy. 5. Przewiezienie mienia firmy oraz rozładunek na ul. Jasnodworskiej. WAŻNE: Wszystkie te punkty musi wykonać firma transportowa. Godziny realizacji usługi: 22.00, minimum 2 pracowników, wysokość paki: ponad 2,2m, potrzebny samochód z windą. Termin do uzgodnienia, najlepiej od zaraz. W razie jakichkolwiek pytań proszę o wiadomość.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Światowida, Warszawa, Polska

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jasnodworska, Warszawa, Polska

27 maj 2018