(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-01 10:37

transport jednej osoby

(Nr 1761732)
transport jednej osoby

Dystans: 30.00 km

Informacje dodatkowe:

transport jednej osoby z bagażem wyjazd godzina 16,00

Oferty od Przewoźników (0)

89 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 18:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-02, 18:20

Opis oferty:

Witam Zajmuję się przewozem towarów więc oferta dotyczy przewozu bagażu, osoba jedzie jako opiekun ładunku ;). Do dyspozycji ciężarowa skoda octavia lub iveco daily. Pozdrawiam i zapraszam. P.S. Cena świąteczna- odrobinę wyższa niż w dzień powszedni.

Cena (zawiera VAT): 89 zł

Wiadomości:

550 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 13:10

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-02

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-05-02, 13:09

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena przewozu osób

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony bywa zazwyczaj od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz wagi i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i toreb oraz innych przewożonych rzeczywypadałoby przekazać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając trasę podróży dobrze jest napisać precyzyjne adresy – w momencie, gdy część osób odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 . Za transport pasażerki wraz z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina kosztował 550 PLN. Transport pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Węglowa 7, Chorzów, Polska

3 maj 2017

Adres i termin dostawy

Energetyków 12, Jaworzno, Polska

Termin elastyczny