(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-10-25 18:34

Transport Kanapy

(Nr 319274)
Transport Kanapy

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 177.70 km

Informacje dodatkowe:

Pobranie Kwoty za Towar

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2015, 19:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-10-28 do 2015-10-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-10-25, 18:34

Opis oferty:

Transport ubezpieczony. Jeżeli wcześniej się nie uda to się polecam

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2015, 15:00

Załadunek możliwy w terminach:

2015-10-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

Jaraczewski
27-10-2015, 15:00
Zgodnie z poniższymi ustaleniami. Zapraszam do akceptacji.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Wieruszów, 98-400, Pieczyska , 53

Od 26 paź 2015 do 27 paź 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Wyry, 43-175, Wróbla, 3J

Od 26 paź 2015 do 27 paź 2015