(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-08-04 11:04

TRANSPORT KANAPY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - CHOJNÓW

(Nr 883242)
TRANSPORT KANAPY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - CHOJNÓW

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 327.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2016, 12:54

Załadunek możliwy w terminach:

2016-08-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam,możliwy załadunek dziś po godz. 19.00,dostawa jutro. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

primaverahome
04-08-2016, 13:19
Witam.Załadunek o 19.00 to jest za późno,a może jutro rano?
sebastian556
04-08-2016, 14:04
Witam,może być jutro do południa,dostawa bezpośrednio do klienta.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Dąbrowa Chełmińska, 86-070

Od 4 sie 2016 do 5 sie 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Chojnów, 59-225

5 sie 2016