(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-09-01 22:14

Transport kanapy typu"TAMARA" 3-ka plus ława typu"WINAMI/SOFI"ze szklanym blatem

(Nr 304348)
Transport kanapy typu"TAMARA" 3-ka plus ława typu"WINAMI/SOFI"ze szklanym blatem

Długość [m]:

2,25m

Szerokość [m]:

0,93cm

Wysokość [m]:

0,90cm

Waga w kg:

0.10

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 663.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2015, 22:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-09-04 do 2015-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

400 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2015, 22:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-09-04 do 2015-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

500 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2015, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

2015-09-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Później warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin, 70-781, Beżowa, 5

Od 16 wrz 2015 do 23 wrz 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bilczyce, 32-420, Bilczyce

Od 16 wrz 2015 do 24 wrz 2015