(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport kartonow (przeprowadzka) nie zabieramy mebli, nie potrzeba pomocy w zaladunku/rozladunku (Nr 5842549)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1457.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 16 lut 2020 do 17 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Od 19 lut 2020 do 20 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego mienia.