(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-22 10:30

Transport kilku pudeł I kilku większych rzeczy z UK do Polski

(Nr 2239776)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2076.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Coventry, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Termin elastyczny