(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-30 00:26

Transport kłody sosnowej 4m.

(Nr 2645084)
Transport kłody sosnowej 4m.

Długość [m]:

350

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 346.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka zasadniczych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, należałoby ustalić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Przymuszewo, 89-634, Polska

7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Suliradzice, 56-320, Polska

Od 20 maj 2018 do 21 maj 2018