(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Transport kombajnu do ziemniakow (Nr 4711305)

Transport kombajnu do ziemniakow

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

3.2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Dystans: 526.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Klępiny

13 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Frydek

31 sie 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany rower, wówczas pojawia się dylemat z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie tysiące różnych przewoźników z rozmaitą gamą samochodów, więc na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Aby dostać ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najprecyzyjniej opisać urządzenie. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma właściwy samochód, żeby taki transport zrobić. W sytuacji, jeśli wymiary lub waga pojazdów przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie jazdy wymagana będzie obecność pilota. Znaczące będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w portalu Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli aż o 500 złotych taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.