(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-29 14:24

Transport Kontenera 40ft z Warszawy do Strzyżówa

(Nr 1470582)
Transport Kontenera 40ft z Warszawy do Strzyżówa

Długość [m]:

12,2

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 293.40 km

Informacje dodatkowe:

Transport Kontenera 40ft z Warszawy do Strzyżówa

Oferty od Przewoźników (0)

2390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 19:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie wykorzystywane w przewozie drobnych towarów (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na mniejsze paczuszki lub zwykle są popakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica bywa również przewożona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest wytrzymała, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny ekwipunek, który ułatwia przyczepianie i przemieszczanie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki zazwyczaj przewozi się ciężarówkami.

Typy kontenerów

    Rozpowszechnionym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, nierzadko określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o pojemności blisko 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnątrz pojemników metalowych 1C mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przetransportować około 10 europalet. Pojemniki te zwykle wykorzystuje się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Dostępne bywają również kontenery 20-stopowe i 40-stopowe typu „open top” – tych kontenerów gabaryty są podobne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten gatunek kontenerów używa się do przewożenia surowców pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany jest w przewozie pakunków ogromnych i ciężkich ładunków. Ten rodzaj pojemnika w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Kontenery „high cube” stosuje się w transporcie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i dach. Kontenery typu „rolling floor” mają podłogę toczną. Wyróżniamy także kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Cena transportu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest uzależniona od gabarytów oraz rodzaju transportowanego ładunku, odległości oraz specjalnych warunków, które firma transportowa musi zrealizować podczas transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wólka Kosowska, 05-552

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Strzyżów, 38-100

Termin elastyczny