(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-07-23 11:26

Transport Kosiarki na trasie 72336 Balingen, Niemcy - 67100 Nowa Sól (Nr 2999768)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 796.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też transport ław, fontann. Są to przeważnie duże urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić na dobrą sprawę każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest upakowany w skrzyniach, z tej przyczyny trzeba go właściwie ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych przedmiotów przewożonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przewieźć, wówczas można zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Żeby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przewieźć. Czym skrupulatniej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią koszt transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od trasy oraz gabarytów przesyłki. Często po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, aby uzbierać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Balingen

Od 23 lip 2018 do 29 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 23 lip 2018 do 29 lip 2018