(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 14:10

Transport kota do Londynu

(Nr 1994549)
Transport kota do Londynu

Waga w kg:

7.00

Dystans: 1259.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 19:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-02 do 2017-10-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (1)

verveoutlet
31-08-2017, 20:52
Witam, wstawiłem taką ofertę ponieważ, muszę zapłacić prowizję dla clictransa i muszę kupić bilet dla kota na eurotunelu. Pozdrawiam

999 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 14:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-29 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam. Doświadczenie w transporcie zwierząt. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku schorowane ani ranne. Jeśli postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub królika trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Spis weterynarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, gdy posiadamy należyty transporter. Do transportu zwierza można używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

30 sie 2017

Adres i termin dostawy

London, United Kingdom

8 paź 2017