(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 11:19

transport krokwi na dach domu (Nr 2749144)

transport krokwi na dach domu

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

przewiezienie krokwi dachowych z tartaku na budowę domu

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 64.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę ważnych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku towaru. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być odkryta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych świadectw, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Porośl-Wojsławy, 18-112, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, 18-400, Polska

Termin elastyczny