(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-24 07:51

transport lodowki

(Nr 1443702)
transport lodowki

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

190

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 643.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy musisz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz spakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, masy oraz stanu technicznego produktu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Nowy Wiśnicz, 32-720, Matejki , 10

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Gmina Choszczno, 73-200, Kochanowskiego , 37

Termin elastyczny