(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-12-02 10:23

Transport lodówki

(Nr 1487422)
Transport lodówki

Długość [m]:

60 cm

Szerokość [m]:

54 cm

Wysokość [m]:

146 cm

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 12.50 km

Informacje dodatkowe:

Transport lodówki na terenie Gdańska, ze zniesieniem (1 piętro) i wniesieniem (5 piętro - winda)

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 14:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-04 do 2016-12-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: artykuły elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz martwić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W momencie, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba zdemontować oraz spakować osobno. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 . Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 . Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-395, Opolska, 7 B

Od 3 gru 2016 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-759, Mostek, 26

Od 3 gru 2016 do 4 gru 2016