(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport lodówki (Nr 245926)

Transport lodówki

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

185

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 94.50 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-497, Składkowskiego, 3

Od 18 gru 2014 do 22 gru 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom, Sobieskiego

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: artykuły elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, gdy musisz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się zdemontować i popakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru i sprawności produktu AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.