(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-09-06 19:13

Transport lodówki na terenie Olsztyna

(Nr 182904)
Transport lodówki na terenie Olsztyna

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1,5

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1.50 km

Informacje dodatkowe:

Transport lodówki z ul. Pieniężnego(II piętro) na ul. Żołnierska (X piętro - winda) najpóźniej do poniedziałku (09.09.2013)

Oferty od Przewoźników (0)

70 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2013, 19:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-09-08 do 2013-09-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Pieniężnego

Od 6 wrz 2013 do 9 wrz 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Żołnierska

Od 6 wrz 2013 do 9 wrz 2013