(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2015-12-23 12:38

Transport Lodówki z Osiedla 1000-lecia na Sokolską do lokalu

(Nr 336734)

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.30 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebujemy przetransportować lodówkę z Osiedla Tysiąclecia w Katowicach z mieszkania do lokalu użytkowego przy ulicy Sokolskiej w Katowicach. Cały dzień pracujemy w lokalu, więc nie mamy jak sami po to pojechać.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-12-2015, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

2015-12-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-12-23, 18:00

Opis oferty:

odbiór o 17 bezpośrednia dostawa

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o właściwe osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyjąć oraz zapakować osobno. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, 40-873, Piastów, 7

Od 23 gru 2015 do 27 gru 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice, 40-126, Grażyńskiego, 13

Od 23 gru 2015 do 27 gru 2015