(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-11-20 19:55

Transport małego psa Portugalia - Polska

(Nr 1422102)
Transport małego psa Portugalia - Polska

Waga w kg:

11.00

Budżet zlecenia [€]:

450 zł

Dystans: 3317.40 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję transportu dla psa z Portugalii ( Peniche lub Lisbona ) do Polski ( Warszawa ) przed 30.11.2016. Mały pies o wadze 9 kg transportowany w boxie. Pies posiada wszytkie dokumenty. Bardzo proszę o kontakt. Dziękuję i pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli chcemy zlecić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być zatem chore ani zranione. Kiedy zamierzamy przewieźć kota, psa lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, gdy posiadamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona

Od 20 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny