(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-26 12:10

Transport malego traktorka z angli do francji

(Nr 1454722)
Transport malego traktorka z angli do francji

Długość [m]:

2.9

Szerokość [m]:

1.12

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg:

950.00

Dystans: 1344.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 12:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2017-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam , terminy dowolne , zamówienia realizujemy na bieżąco , załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy , zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn rolniczych niejednokrotnie jest transportem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne maszyny rolnicze są urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa swobodnie przemieszczać się po ulicach, ze względu na fakt, że ich wymiar przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w UE. Utrudnienie stanowić może również napór osi maszyn rolniczych, jaki przekracza normy dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych często wykorzystuje się naczepy typu jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych powinni posiadać odpowiednio przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć pojazdy uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przewyższa możliwe standardy rozmiarem lub wagą, konieczne będzie uzyskanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt przewozu ciągników uprawnych

    Koszt transportu maszyny rolniczego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt transportu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Nottingham, Nottingham NG16

Od 2 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Francja, Lavit, 82120

Od 7 gru 2016 do 11 gru 2016