(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-31 21:17

transport maszyny do Weil am Rhein (Nr 2249184)

transport maszyny do Weil am Rhein

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

350.00

Dystans: 1028.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien odpowiednio zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wielkości jak i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga stosownych uprawień jak również profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Gostyń, 63-800, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Weil am Rhein, Niemcy

Termin elastyczny