(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-03-25 10:37

transport mebli

(Nr 165519)

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 276.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam mam do przewiezienia narożnik w 3 paczkach. Potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-03-2013, 13:55

Załadunek możliwy w terminach:

2013-03-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam. Przyjmę zlecenie w dniu jutrzejszym, towar dostarczę w ok 5godzin. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. mokrą szmatką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 93-113, Milionowa , 55

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żywiec , 34-300, Wschodnia, 11

Od 26 mar 2013 do 29 mar 2013