(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-03-26 16:04

transport mebli

(Nr 165657)

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 276.50 km

Informacje dodatkowe:

Witam mam do przewiezienia narożnik w 4 paczkach. Potrzebna FV

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-03-2013, 22:26

Załadunek możliwy w terminach:

2013-03-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam,ładunek zabezpieczony na czas transportu,oraz ubezpieczony OCP.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

ordomsklep
27-03-2013, 10:03
Witam Mogę się zgodzić na 300 zł Co Pan na to ???

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-03-2013, 17:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-04-03 do 2013-04-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2013-03-26, 16:04

Opis oferty:

Termin elastyczny faktura dok przewozowe itd

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 93-113, Milionowa , 55

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żywiec , 34-300, Wschodnia, 11

Od 27 mar 2013 do 29 mar 2013