(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 11:10

Transport mebli rozlozonych (formatki) i plytek ceramicznych z PL do DE

(Nr 1921305)
Transport mebli rozlozonych (formatki) i plytek ceramicznych z PL do DE

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,02

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

400.00

Ilość sztuk:

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 598.00 km

Informacje dodatkowe:

Chcialbym zlecic przewoz mebli (rozlozonych) tzw. formatek i frontow meblowych w ilosci okolo 100 szt roznej wielkosci max wymiary 200cm x 80cm x 2cm ( wiekszosc duzo mniejsze ). Odbior w zakladzie produkcyjnym w Poznaniu. W gre wchodzi rowniez zaladunek. Waga okolo 200kg. Ostroznie, aby nie poniszczc. Do tego odbior rowniez w Poznaniu okolo 300kg plytek ceramicznych w kartonach ( orginalnie zapakowanych ). Termin dowolny - najpozniej 16 sierpnia. Jednak ustalony na 10 dniu wczesniej przed planowanym transportem. Cena moze dotyczyc zaladunku reszte kosztow ureguluje w ramach napiwku.

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 524510
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 12:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-07-28, 12:41

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena netto , cena za caa usługe załadunek , rozładunek i zabezpieczenie towaru . Dwoch ludzi

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

16 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bad Oeynhausen, Niemcy

Termin elastyczny