(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 15:12

transport mebli z Kętrzyna na Słowację (4 adresy rozładunku)

(Nr 1828832)
transport mebli z Kętrzyna na Słowację (4 adresy rozładunku)

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

579.00

Ilość sztuk:

17

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 909.00 km

Informacje dodatkowe:

Transort mebli z Kętrzyna do: 1) SK-052 01 Spišská Nová Ves, 2) SK-911 01 Trenčín, 3) SK-919 34 Biely Kostol (Trnava), 4) SK-831 04 Bratislava. Potrzebna faktura VAT. Łączna kubatura mebli, to 10,09 m3. Do przewiezienia sofy i fotele.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kętrzyn, Polska

Od 8 cze 2017 do 9 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bratysława, Słowacja

Od 8 cze 2017 do 13 cze 2017