(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 11:14

Transport mebli z Wiednia

(Nr 1482062)
Transport mebli z Wiednia

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 493.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 07:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

witam mozemy zabrac w wtorek i dostawa wtorek ttj 6 grudnia lub w piatek sobote

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1390 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 08:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości: (2)

Maciej-K133
02-12-2016, 11:03
Niech mnie Pan nie rozśmiesza z ta cena
patkar_lubliniec
02-12-2016, 12:35
Nasza firma to nie cyrk że Pana rozśmieszać. Po drugie jeśli Pan nie jest zainteresowany ofertą to wystarczy odrzucić a nie zbędnie i daremnie komentować :) Adijos
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń

2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Trzemeśnia, 32-425

Od 2 gru 2016 do 3 gru 2016