(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-03-30 12:58

TRANSPORT MEBLI Z WŁOCH - STAŁA WSPÓŁPRACA NA WIELE LAT

(Nr 2532684)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2688.00 km

Informacje dodatkowe:

Jak w tytule - poszukuję firm lub osób prywatnych do stałej współpracy na wiele lat, w zakresie transportu mebli z Włoch (głównie południowa część - od Rzymu w dół) do Polski (rozładunek : Piaseczno k/Warszawy). Najlepiej nie jako kurs dedykowany, ale tzw. WOLNY ŁADUNEK POWROTNY. Najczęstsze lokalizacje załadunku : Sycylia (nie zawsze), Neapol, Rzym, Florencja, czasem Turyn. Charakterystyka typowego kursu : załadunki mebli w kilku lub kilkunastu miejscach we Włoszech (głównie mieszkania prywatne, rzadziej sklepy meblowe). Start na Sycylii (nie zawsze) lub w Neapolu (prawie zawsze), nastepnie systematycznie na północ w górę - Rzym, Florencja, Mediolan, Turyn, etc. Meble bardzo różne gabarytowo - od drobnych komódek i lusterek - po duże, masywne zestawy typu sypialnia / jadalnia (oczywiście większe meble są zawsze w bardzo dużej części demontowalne). Samochód do transportu - optymalnie solówka, ewentualnie do drobniejszych mebli - duży bus blaszak, najlepiej przedłużany. Wymagana znajomość języka włoskiego na poziomie minimum komunikatywnym. Przy cięższych meblach - może też być konieczność drugiej osoby do pomocy (we Włoszech osoby prywatne, często starsze, z reguły nie pomogą nam bowiem przy demontażu mebli oraz ich załadunku). Mam możliwość wydelegowania na wyjazd osoby do pomocy. Częstotliwość kursów : średnio 1 kurs miesięcznie / gwarantowane minimum 10 kursów rocznie. Brak zjawiska sezonowości => stały, przewidywalny dochód, możliwość podpisania umowy o stałej współpracy. Płatność za transport : wedle życzenia - gotówką od ręki w chwili dostawy lub przelewem na konto (przy umowie firmowej). Cały ładunek mebli, co do zasady, powinien być ubezpieczony, przynajmniej w podstawowym zakresie. Reszta szczegółów - do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-04-2018, 12:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-04 do 2018-04-20

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

cena dotyczy 1 miejsca paletowego 100kg. przy całym aucie cene ustalamy indywidualnie w zależności od miejsca i wagi

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

1600 zł

ID firmy: 10089
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-04-2018, 20:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-02 do 2018-09-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam W podanej cenie w euro proponuję auto 4,2x2,2 x2,2 ładowności 1100kg , Biegle mówiącego po Włosku kierowcę . Raz w miesiącu jezdzimy do Regio Calabria więc możemy podjąć współpracę . Cena jest podana przy założeniu że wjeżdzamy na Sycylię jeśli nie będziemy tam wjeżdzać cena bedzie do negocjacji . Mamy możliwość zabierania osoby od Was jezeli była by taka potrzeba , Posiadamy ubezpieczenie OCP 100tyś euro . Potwierdzeniem rzetelności oraz doświadczenia są opinie na naszym profilu . Pozdrawiam Serdecznie .

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof M. (Zleceniodawca)
02-04-2018, 10:50
Witam, dziękuję za wszystkie informacje. Wygląda fajnie, trzeba jeszcze tylko domówic kilka kwestii technicznych i organizacyjnych. Bezp. do mnie Można dzw dzisiaj. Pozdrawiam !

8000 zł

ID firmy: 57853
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-03-2018, 13:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-30 do 2018-04-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Bus 4,2 x 2,2 x 2,2 + dwie osoby do załadunku z językiem włoskim komunikatywnym. Ubezpieczenie przewoźnika na 100tyś euro. Cena około 0,80e/km

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości: (5)

Krzysztof M. (Zleceniodawca)
30-03-2018, 13:46
Dziękuję za ofertę. Rozumiem, że jest to wycena transportu z Sycylii. Czy macie możliwość wykonania kursu solówką, gdyby zaistniała taka konieczność (większa ilość dużych mebli do zabrania jednym kursem) ?
Dawid D. (Przewoźnik)
30-03-2018, 14:13
To jest wycena z Sycylii przy płatności gotówką, jeśli była by potrzebna FV to trzeba doliczyć podatek, solówki nie posiadamy we flocie ale w razie potrzeby możemy zaoferować dodatkowy samochód
Krzysztof M. (Zleceniodawca)
30-03-2018, 14:57
Dziękuję za info. Czy dodatkowe auto jest wtedy płatne dodatkowo tak jak pierwsze ?
Dawid D. (Przewoźnik)
30-03-2018, 21:04
Za drugie trzeba by było też zapłacić ale wtedy może być cena niższa o 1000-1500zł
Krzysztof M. (Zleceniodawca)
30-03-2018, 23:41
Ok, dziękuję za informację. Przy pierwszym kursie musiałbym pojechać osobiście razem z transportem, bo na miejscu jest kilka rzeczy dodatkowo do przegadania / obejrzenia. Czyli odpadała by wtedy jedna osoba do pomocy (zastąpiłbym tą osobę ja). Czy i o ile zmieniało by to koszt usługi ?

15000 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-04-2018, 10:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-03 do 2018-05-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 15000 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof M. (Zleceniodawca)
03-04-2018, 11:00
Witam, proszę przeczytać opis zlecenia. Transport ma być jako WOLNY ŁADUNEK POWROTNY. Czyli przy okazji. A nie jako specjalnie wysłana ciężarówka. Którą nota bene można by kupić na własność w zaproponowanej cenie 3 kursów...
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (7)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Palermo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piaseczno, 05-500, Polska

Termin elastyczny