(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-27 11:07

Transport Mercedesa Vito do Krakowa

(Nr 1457832)
Transport Mercedesa Vito do Krakowa

Marka i model:

Mercedes Vito

Waga w kg:

2600.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1080.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 17:25

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (2)

Marcin-K423
30-11-2016, 16:13
Witam
Marcin-K423
30-11-2016, 16:14
0
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Szwecja, Trelleborg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny