(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-11-29 20:47

Transport młodego pieska

(Nr 1473222)
Transport młodego pieska

Budżet zlecenia [zł]:

Do 1000zł

Dystans: 1962.80 km

Informacje dodatkowe:

Szukam osoby kompetentnej, która przewiezie 4 miesiecznego pieska

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 21:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-05 do 2017-01-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli chcemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. Jeśli planujemy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 zł.

    Obok paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie informacje jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, gdy posiadamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 3 sty 2017 do 4 sty 2017

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Barnstaple

Termin elastyczny