(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 15:46

Transport motocykla

(Nr 1446692)
Transport motocykla

Marka i model:

BMW 1200 LT

Waga w kg:

330.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1357.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 17:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam zapraszam do akceptacji

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

Mietek2008
24-11-2016, 20:59
Mam tylko 150 euro
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się dość niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Dobrze przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne są cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są wyłącznie dwie, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Włochy, Bergamo, 24040, Bogate Sopra via Don Paleni, 9

Od 24 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 25001, Seminaryjska , 33

Termin elastyczny