(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2013-04-18 13:52

transport motocykla Piotrków Trybunalski - Kęty

(Nr 167375)

Marka i model:

Yamaha drag star classic

Dystans: 197.30 km

Informacje dodatkowe:

Szukam samochodu z windą ( załadunek i rozładunek) lub przyczepka. Termin jak najszybciej. Przystępna cena.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-04-2013, 16:33

Załadunek możliwy w terminach:

2013-04-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, auto kontener z windą załadunkową

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle cenne towary, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Nieproste - jednakże tylko złudnie. Należycie umocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem dwie, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kęty, 32-650

Termin elastyczny