(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-05-04 10:12

Transport myjki fryzjerskiej z Łodzi do Bydgoszczy

(Nr 485012)
Transport myjki fryzjerskiej z Łodzi do Bydgoszczy

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 219.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2016, 10:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-05-04 do 2016-05-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-05-05, 10:00

Opis oferty:

Witam. Nie jestem kurierem. Załadunek dziś wieczorem lub jutro do południa. Bezpieczny Transport. Dobry Kontakt.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

175 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2016, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

2016-05-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-05-04, 12:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 175 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 4 maj 2016 do 6 maj 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, 85-046

Od 4 maj 2016 do 6 maj 2016