(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-12-02 09:34

Transport Myjni kontenerowej (tylko naczepa typu MEGA)

(Nr 1487042)
Transport Myjni kontenerowej (tylko naczepa typu MEGA)

Długość [m]:

5,7

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,86

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

3100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 554.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 10:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-04 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie stosowane w transporcie niewielkich towarów (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne paczki lub zwykle są popakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica bywa także przewożona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest solidna, co umożliwia częste zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada właściwy osprzęt, który umożliwia mocowanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki zwykle przewozi się samochodami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Cenionym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości prawie 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku pojemników metalowych 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć około 10 europalet. Pojemniki te z reguły stosuje się w transporcie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne bywają także pojemniki 20-stopowe i 1A typu „open top” – tych kontenerów gabaryty są podobne do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten gatunek kontenerów używa się do przewożenia materiałów wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” wykorzystywany jest w transporcie pakunków gigantycznych i ciężkich ładunków. Ten gatunek pojemnika w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Pozostałymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” stosuje się w transporcie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane boki i dach. Kontenery rodzaju „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Występują również kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, pojemniki z obudową.

Cena przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu pojemnika metalowego jest uzależniona od wielkości oraz rodzaju transportowanego towaru, drogi oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi wykonać w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, 72-002

14 gru 2016

Adres i termin dostawy

Czechy, Opawa, 746 01, Zámecký okruh, 996/19

15 gru 2016