(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 23:20

TRANSPORT NA LAWECIE ANGLIA

(Nr 1486262)
TRANSPORT NA LAWECIE ANGLIA

Marka i model:

SITO

Waga w kg:

2900.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1977.30 km

Informacje dodatkowe:

WITAM TRANSPORT SITA PRZESIEWACZA 710X200 SREDNICA

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 18:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-19

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-19, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, właściwa masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, GDANSK

Od 9 gru 2016 do 11 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wincham Lane, CW9 6GG

Od 9 gru 2016 do 15 gru 2016