(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

TRANSPORT NAROŻNIKA 4 ELEMENTY Z 67-112 SIEDLISKO WOJ. LUBUSKIE ----->>> 64-930 ZAWADA WOJ. WIELKOPOLSKIE --- POBRANIE (Nr 2379268)

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 198.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Siedlisko

Od 13 lut 2018 do 20 lut 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

Od 13 lut 2018 do 20 lut 2018


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.