(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 08:17

transport narożników

(Nr 1481072)
transport narożników

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

76

Wysokość [m]:

93

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

40

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 170.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Raszyn Puchały, 05-552, Żwirowa, 7

6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Nidzica, 13-100, Piątki, 1B

6 gru 2016