(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-02 07:13

Transport obrazu

(Nr 1486632)
Transport obrazu

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 13:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-31, 23:59

Opis oferty:

Za i rozładuję-mam doświadczenie w transporcie obrazów

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Witam, przewóz byłby dziś; płatność gotówką, pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 08:42

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport w godz 19-21

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warsaw, Poleczki, 1

2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warsaw, 00-781, Boryszewska, 14

2 gru 2016