(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 08:48

Transport odpadu o kodzie 19 08 99

(Nr 1876223)
Transport odpadu o kodzie 19 08 99

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 181.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukujemy samochodów typu wanna/wywrotka do transportu odpadu o kodzie 19 08 99 ( piasek ). Realizacja zadania od lipca ( miesięcznie około 3-4 transportów ) do marca 2018.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeśli szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.


            Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych taniej, niż standardowa cena.


Adres i termin nadania

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzeg Dolny, Polska

Termin elastyczny