(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 08:48

Transport odpadu o kodzie 19 08 99

(Nr 1876223)
Transport odpadu o kodzie 19 08 99

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 181.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukujemy samochodów typu wanna/wywrotka do transportu odpadu o kodzie 19 08 99 ( piasek ). Realizacja zadania od lipca ( miesięcznie około 3-4 transportów ) do marca 2018.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzeg Dolny, Polska

Termin elastyczny