(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-23 16:59

Transport ośmiu kratek ogrodowych 180/135/4cm. 10kg/1sztuka.

(Nr 1290012)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

135

Wysokość [m]:

4

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

8

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Do przewiezienia 8 krat w wymiarze 180/135/4. Każda waży 10 kg. Mogą jechać na leżąco lub przypięte do boku "paki". Kratki są wykonane z drewna więc są dość wytrzymałe. Nie są pakowane. Zapewniam kartony na podkładki do unieruchomienia kratek itd. Transport musi być wykonany w tygodniu 24-30 października. Zapraszam do składania ofert.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-10-2016, 17:44

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław, 88-100, Pławin , 18

Od 24 paź 2016 do 30 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lewin Kłodzki, 57-343, Plac Spółdzielczy, 43

Od 24 paź 2016 do 30 paź 2016