(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 23:16

Transport paszowozu

(Nr 1875851)
Transport paszowozu

Marka i model:

sano

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 632.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości: (2)

speedfight
08-07-2017, 20:54
1300?
patkar_lubliniec
10-07-2017, 08:37
nie da rady
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych zazwyczaj bywa przewozem o wielkich gabarytach. Do urządzeń rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Duże maszyny uprawne maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą zwyczajnie jeździć po ulicach, ponieważ ich wielkość przerasta możliwe gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Utrudnienie stanowić może także napór osi urządzeń rolniczych, który przerasta standardy możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych z reguły stosuje się przyczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych powinni posiadać należycie dopasowanymi lawetami, które są w stanie przetransportować urządzenia uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy zestaw przerasta dozwolone reguły wielkością lub ciężarem, wymagane będzie odebranie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Cena transportu ciągnika uprawnego jest związana od wymiarów, wagi i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być także termin transportu.

Adres i termin nadania

Drezno, Niemcy

Od 8 lip 2017 do 21 lip 2017

Adres i termin dostawy

83-033 Gołębiewko, Polska

Termin elastyczny