(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 23:16

Transport paszowozu

(Nr 1875851)
Transport paszowozu

Marka i model:

sano

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 632.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości: (2)

Marcin L. (Zleceniodawca)
08-07-2017, 20:54
1300?
Mariusz P. (Przewoźnik)
10-07-2017, 08:37
nie da rady
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych zazwyczaj bywa transportem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Ogromne urządzenia rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą samodzielnie poruszać się po jezdniach, ze względu na fakt, że ich rozmiar przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak również w Unii Europejskiej. Trudność stanowić może dodatkowo napór osi maszyn rolniczych, który przerasta zasady możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych zazwyczaj stosuje się naczepy typu jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych powinni posiadać należycie dopasowanymi lawetami, które mogą być w stanie przewieźć urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone reguły wymiarami lub ciężarem, wymagane jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu maszyn rolniczych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest zależna od gabarytów, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym czynnikiem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Drezno, Niemcy

Od 8 lip 2017 do 21 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gołębiewko, 83-209, Polska

Termin elastyczny