(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-24 09:21

Transport paszowozu

(Nr 1919199)
Transport paszowozu

Marka i model:

sano

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 676.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 10:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych często jest transportem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Ogromne urządzenia uprawne są maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po drogach, ze względu na fakt, że ich wymiar przekracza możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Przeszkodę powodować może również nacisk osi maszyn rolniczych, który przekracza zasady możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych z reguły korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn uprawnych mają należycie przystosowanymi lawetami, które umożliwiają przewieźć ciągniki uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przekracza dopuszczalne normy wymiarami lub wagą, konieczne będzie otrzymanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów uprawnych

    Koszt transportu ciągnika uprawnego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym elementem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Drezno, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gołębiewko, 83-209, Polska

Termin elastyczny