(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 13:40

Transport plandeka Radom-Borken

(Nr 1463372)
Transport plandeka Radom-Borken

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg:

20000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki papierowe, folia

Budżet zlecenia [zł]:

4450

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1141.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę istotnych tematów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy określić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom, 26-616

30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Borken, 46325

Od 1 gru 2016 do 2 gru 2016