(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-27 09:10

Transport Polska ~ Belfast Sofa PLAY

(Nr 1457462)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

190

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2482.30 km

Informacje dodatkowe:

Transport sofy z Polski do Belfastu. Sofa moze byc dostarczona w dowolne miejsce w Polsce. Termin elastyczny.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 10:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 16:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Poldka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Belfast

Termin elastyczny