(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-09 11:59

Transport pomiotu 400-500ton - szukam.

(Nr 2940128)
Transport pomiotu 400-500ton - szukam.

Waga w kg (łączna):

26000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 7.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz na wywrotce.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Żeby dostać ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Boćki, 17-111, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wygonowo, 17-111, Polska

Termin elastyczny