(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport pomocy żywnościowej dla podopiecznych fundacji (Nr 328933)

Transport pomocy żywnościowej dla podopiecznych fundacji

Waga w kg (łączna):

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

około 20 palet zafoliowanych. Artykuły spożywcze - pomoc żywnościowa

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 77.30 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-701 , Zabłocie, 20/22

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Łukowica, 34-606

Termin elastyczny


Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka głównych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.