(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 18:38

Transport Portugalia ----Szwajcaria 24T

(Nr 1465592)
Transport Portugalia ----Szwajcaria 24T

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 2154.40 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę kompleksową usługę exportu towaru (24t) z Portugalii do Szwajcarii. Rodzaj załadunku: granit cięty / na paletach. Data załadunku : do ustalenia Preferowane wymiary pojazdu: • długość 13,6 m • szerokość 2,45m-2,5 m • wysokość 2,6 m - 2,85 m

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 19:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę najważniejszych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Portugalia, Terrugem

Od 7 gru 2016 do 10 sty 2017

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zug

Od 19 gru 2016 do 18 sty 2017