(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 11:33

Transport powrotny z rosji

(Nr 1876775)
Transport powrotny z rosji

Dystans: 1304.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka priorytetowych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Petersburg, 190000, Rosja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny